welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Tiger Wire Tail, Shape Tjera, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 0.38mm, : 100m, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:130509144035
 • Size:0.38mm
 • Blera:304 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 1.1  US$ 0.83/Qese

Përshkrim

1 Pc = 10 M

Product Details

 • Length: përafërsisht 100m
 • Pesha: 74.00 G
 • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.