welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Tiger Wire Tail, Shape Tjera, asnjë, asnjë, ngjyra origjinale, 0.38mm, : 650m, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:130509143445
  • Size:0.38mm
  • Blera:301 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 3.52 /Qese

Përshkrim

1 Pc = 65 M

Product Details

  • Length: përafërsisht 650m
  • Pesha: 400.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.