welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel mbytës, Tiger Wire Tail, Shape Tjera, ngjyrë platin praruar, asnjë, trëndafili dritë, 1mm, 16x4mm, :18Inç, 500Fillesat/Shumë, Shumë

  • No Item:130607184147
  • Size:1mm, 16x4mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:500Fillesat/Shumë
  • Çmimi:US$ 32.02 /Shumë

Product Details

  • Length: 18Inç
  • Pesha: 1250.00 G
  • Ngjyrë: trëndafili dritë
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.