welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Syri Tiger Pendants, Round Flat, ngjyrë ari praruar, me diamant i rremë, 28x32x11.50mm, : 7x4.5mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130428183939
  • Size:28x32x11.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 20.49 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 7X4.5 MM
  • Pesha: 140.00 G
  • Formë: Round Flat
  • Vepra artizanale: ngjyrë ari praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.