welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Syri Tiger Pendants, with Tunxh, Oval, me diamant i rremë, 36.70x45.50x8mm, : 10.8x6mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120827161424
  • Size:36.70x45.50x8mm
  • Blera:306 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 15.37 /Qese

Product Details

  • Vrima: 10.8X6 MM
  • Pesha: 183.00 G
  • Formë: Oval
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.