welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Syri Tiger Beads, Round, natyror, 10mm, : 1.5mm, : 15.5Inç, 5Fillesat/Shumë, Shumë

 • No Item:120402165611
 • Size:10mm
 • Blera:445 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5Fillesat/Shumë
 • Çmimi:US$ 17.93 /Shumë

Përshkrim

1 përafërsisht fillesë 39 copë.

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Length: përafërsisht 15.5Inç
 • Pesha: 284.00 G
 • Formë: Round
 • Ngjyrë: toka verdhë
 • Vepra artizanale: natyror
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.