welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
3%

Thread Crystal, elastik, i tejdukshëm, 1mm, :4.5m, 10PC/Shumë, Shumë

 • No Item:111211103403
 • Size:1mm
 • Blera:682 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10/Shumë
 • Discount:3%
 • Çmimi:US$ 0.95  US$ 0.92/Shumë

Product Details

 • Length: 4.5m
 • Pesha: 101.00 G
 • Vepra artizanale: elastik
 • Efekt: i tejdukshëm

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.