welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Digital Scale Pocket, qelqi zbutura, Drejtkëndësh, asnjë, asnjë, i verdhë, 215x180x40mm, PC

  • No Item:130117114258
  • Size:215x180x40mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 8.54 /PC

Product Details

  • Pesha: 1800.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: i verdhë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.