welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Cover Mobile Phone, Drejtkëndësh, asnjë, për 4GS, dritë e kuqe, 60x115x12mm, 30PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130614180658
  • Size:60x115x12mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:30PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 19.21 /Shumë

Product Details

  • Pesha: 480.00 G
  • Formë: Drejtkëndësh
  • Ngjyrë: dritë e kuqe
  • Efekt: për 4GS

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.