welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Moda Bruz Gjerdan, Bruz sintetike, with Kristal, Shape Tjera, i lyer, asnjë, asnjë, 15x20x8mm, : 19.5Inç, 19.5Inç,

  • No Item:130425180145
  • Size:15x20x8mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 3.3 /Fije floku

Product Details

  • Length: përafërsisht 19.5Inç
  • Pesha: 71.80 G
  • Vepra artizanale: i lyer

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.