welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Coral, Coral sintetike, Tub, asnjë, i kuq, 4x3-4mm, : 1mm, : 15.5Inç, 96PC/Fije floku, 15.5Inç,

  • No Item:120731202424
  • Size:4x3-4mm
  • Blera:334 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 96PC/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.06 0.88 0.84

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Length: përafërsisht 15.5Inç
  • Pesha: 10.00 G
  • Formë: Tub
  • Ngjyrë: i kuq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.