welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads Natyrore Coral, Coral sintetike, Kub, asnjë, i kuq, 10x10x10mm, : 1.5mm, : 15Inç, 28PC/Fije floku, 15Inç,

  • No Item:120731185500
  • Size:10x10x10mm
  • Blera:316 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:përafërsisht 28PC/Fije floku
Ulje Sasia Çmimeve(US $Fije floku)
1-9 10-30 30+
1.58 1.32 1.25

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Length: përafërsisht 15Inç
  • Pesha: 57.00 G
  • Formë: Kub
  • Ngjyrë: i kuq

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.