welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Swarovski Crystal Pendants, Round, Dark Sapphire, 7mm, : 2mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:130118160844
  • Size:7mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5PC/Qese
  • Çmimi:US$ 24.33 /Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 7.50 G
  • Formë: Round
  • Ngjyrë: Dark Sapphire

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.