welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Swarovski Crystal Pendants, Smerald, 14x8mm, 8mm, : 4.5mm, PC

  • No Item:121130094439
  • Size:14x8mm, 8mm
  • Blera:309 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 6.1  US$ 4.58/PC

Product Details

  • Vrima: 4.5 MM
  • Pesha: 3.00 G
  • Ngjyrë: Smerald

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.