welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Swarovski Crystal Pendants, Kristal, 35x49x13mm, : 2mm, Qese

  • No Item:121026095743
  • Size:35x49x13mm
  • Blera:304 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 2.44  US$ 2.08/Qese

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 17.80 G
  • Ngjyrë: Kristal

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.