welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Swarovski Crystal Pendants, Gëlqere, 14x22x6mm, : 2mm, PC

  • No Item:121017172205
  • Size:14x22x6mm
  • Blera:309 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 1.47 /PC

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 1.60 G
  • Ngjyrë: Gëlqere

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.