welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Swarovski Crystal Pendants, Lule, Safir, 14x12.50x8mm, : 1mm, PC

 • No Item:121017170116
 • Size:14x12.50x8mm
 • Blera:322 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 0.69  US$ 0.59/PC

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 0.80 G
 • Formë: Lule
 • Ngjyrë: Safir

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.