welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Swarovski Crystal Pendants, Syri kali, Greige, 21x37x12mm, : 1.5mm, PC

 • No Item:121026094400
 • Size:21x37x12mm
 • Blera:322 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 2.44  US$ 2.08/PC

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 7.90 G
 • Formë: Syri kali
 • Ngjyrë: Greige

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.