welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

Swarovski Crystal Pendants, Silver shampanjë, 17x20x7mm, : 2mm, PC

  • No Item:121017172308
  • Size:17x20x7mm
  • Blera:311 kohët
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 1.47  US$ 1.25/PC

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 1.90 G
  • Ngjyrë: Silver shampanjë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.