welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Swarovski Crystal Beads, Bicone, Vintage Rose, 4mm, : 1mm, 50PC/Qese, Qese

 • No Item:120926195930
 • Size:4mm
 • Blera:356 kohët
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:50PC/Qese
 • Discount:25%
 • Çmimi:US$ 1.98  US$ 1.49/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 3.00 G
 • Formë: Bicone
 • Ngjyrë: Vintage Rose

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2015 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.