welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Swarovski Crystal Beads, Shape Tjera, asnjë, faceted, deti blu, 10x8x6mm, : 1mm, : 15.7Inç, 50PC/Fije floku, 15.7Inç,

 • No Item:130507113513
 • Size:10x8x6mm
 • Lead Ditët:3 Ditët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:përafërsisht 50PC/Fije floku
 • Çmimi:US$ 4.03 /Fije floku

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Length: përafërsisht 15.7Inç
 • Pesha: 38.00 G
 • Ngjyrë: deti blu
 • Efekt: faceted

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.