welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Zink Alloy Stud vëth, Alloy zink, with Glass Pearl, Petull e ëmbël në formë gjevreku, ngjyrë platin praruar, me diamant i rremë, asnjë, , nikel çojë \x26amp; kadmium falas, 15x4mm, 10Çiftet/Qese, Qese

  • No Item:130602154752
  • Size:15x4mm
  • Lead Ditët:3 Ditët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Çiftet/Qese
  • Çmimi:US$ 5.71 /Qese

Product Details

  • Pesha: 28.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Vepra artizanale: ngjyrë platin praruar
  • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.