welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads, Rondelle, argjend praruar vërtetë, 2mm, : 1mm, 500PC/Qese, Qese

 • No Item:120329110118
 • Size:2mm
 • Blera:449 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:500PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 25.61  US$ 21.77/Qese

Product Details

 • Vrima: 1 MM
 • Pesha: 7.80 G
 • Formë: Rondelle
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.