welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Peshk, argjend praruar vërtetë, asnjë, 9.60x11.80x5.20mm, : 4mm, 3PC/Qese, Qese

 • No Item:120206165735
 • Size:9.60x11.80x5.20mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:3/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 9.99  US$ 8.49/Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 2.67 G
 • Formë: Peshk
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.