welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Lepur, argjend praruar vërtetë, asnjë, 7.80x13.50x4.50mm, : 3.5mm, 4PC/Qese, Qese

 • No Item:120206164127
 • Size:7.80x13.50x4.50mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:4/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 11.79  US$ 10.02/Qese

Product Details

 • Vrima: 3.5 MM
 • Pesha: 2.72 G
 • Formë: Lepur
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.