welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Shufër, argjend praruar vërtetë, asnjë, 12x9x6.60mm, : 4mm, 4PC/Qese, Qese

 • No Item:120206165323
 • Size:12x9x6.60mm
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:4/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 11.79  US$ 10.02/Qese

Product Details

 • Vrima: 4 MM
 • Pesha: 3.20 G
 • Formë: Shufër
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.