welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, argjend praruar vërtetë, asnjë, 10.60x12.40x6.50mm, : 3.5mm, 3PC/Qese, Qese

  • No Item:120206164236
  • Size:10.60x12.40x6.50mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:3/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 10.76  US$ 9.15/Qese

Product Details

  • Vrima: 3.5 MM
  • Pesha: 3.09 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.