welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
30%

925 Sterling Silver varëse, argjend praruar vërtetë, me diamant i rremë, asnjë, 9x18.50x4mm, : 2x3.3mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:111220110056
 • Size:9x18.50x4mm
 • Blera:316 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:30%
 • Çmimi:US$ 20.54  US$ 14.38/Qese

Product Details

 • Vrima: 2X3.3 MM
 • Pesha: 8.00 G
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: me diamant i rremë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.