welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver kapje karavidhe Claw, argjend praruar vërtetë, 5.30x9.50x2.50mm, : 2-3.2mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120227165023
  • Size:5.30x9.50x2.50mm
  • Blera:413 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10/Qese
  • Discount:15%
  • Çmimi:US$ 9.74  US$ 8.28/Qese

Product Details

  • Vrima: 2-3.2 MM
  • Pesha: 4.50 G
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.