welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads, Peshk, argjend praruar vërtetë, 11.50x8.60x6mm, : 1.5mm, 5PC/Qese, Qese

 • No Item:120206181430
 • Size:11.50x8.60x6mm
 • Blera:304 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:5/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 8.33  US$ 7.08/Qese

Product Details

 • Vrima: 1.5 MM
 • Pesha: 1.40 G
 • Formë: Peshk
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.