welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Beads, Round, argjend praruar vërtetë, Stardust, 6.20x5.20mm, : 2.5mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:111219215508
 • Size:6.20x5.20mm
 • Blera:335 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 7.69  US$ 6.54/Qese

Product Details

 • Vrima: 2.5 MM
 • Pesha: 2.00 G
 • Formë: Round
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: Stardust

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.