welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver Mbulim Gjuhësh, Kryq, argjend praruar vërtetë, sythe multi, asnjë, 5.50x5.50x3.50mm, 30PC/Qese, Qese

 • No Item:111219222618
 • Size:5.50x5.50x3.50mm
 • Blera:309 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:30PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 13.83  US$ 11.76/Qese

Product Details

 • Pesha: 4.80 G
 • Formë: Kryq
 • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë
 • Efekt: sythe multi

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.