welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver Beads, Round, argjend praruar vërtetë, 10mm, : 1.5mm, 5PC/Qese, Qese

  • No Item:120223162108
  • Size:10mm
  • Blera:304 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:5/Qese
  • Çmimi:US$ 13.18 /Qese

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 5.80 G
  • Formë: Round
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.