welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

925 Sterling Silver Cap Bead, Lule, argjend praruar vërtetë, 5x5x1.50mm, : 0.8mm, 100PC/Qese, Qese

  • No Item:120223172914
  • Size:5x5x1.50mm
  • Blera:331 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:100/Qese
  • Çmimi:US$ 17.42 /Qese

Product Details

  • Vrima: 0.8 MM
  • Pesha: 6.20 G
  • Formë: Lule
  • Vepra artizanale: argjend praruar vërtetë

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.