welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
15%

925 Sterling Silver varëse, Tajlandë, Gjethe, 6.50x16.40x1mm, : 2mm, 10PC/Qese, Qese

 • No Item:111219212058
 • Size:6.50x16.40x1mm
 • Blera:308 kohët
 • Në magazinë - dispozicion
 • Paketimi:10PC/Qese
 • Discount:15%
 • Çmimi:US$ 18.96  US$ 16.11/Qese

Product Details

 • Vrima: 2 MM
 • Pesha: 5.50 G
 • Formë: Gjethe
 • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.