welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Tiger Wire Tail, ngjyra të përziera, 0.38mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121127095838
  • Size:0.38mm
  • Blera:322 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 7.32  US$ 5.49/Shumë

Përshkrim

Lot 1 = 10 copë;. 1 pc = 50 m fotografitë e këtij zëri në faqen tonë janë vetëm një referencë për të ju them se ata janë në ngjyra të përziera dhe / ose forma të përziera Megjithatë, ngjyrat apo forma marrim nga fabrika mundet të ndryshojnë në çdo kohë. vetëm të na kontaktoni nëse keni kërkesë të veçantë në ngjyrë apo formë dhe ne do të përpiqemi nëse ne mund të merrni ato për ju për të përmbushur kërkesën tuaj.

Product Details

  • Pesha: 375.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra të përziera

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.