welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Tiger Wire Tail, ngjyra origjinale, 0.38mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:121126182709
  • Size:0.38mm
  • Blera:343 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 6.1  US$ 4.58/Shumë

Përshkrim

Lot 1 = 10 copë; 1 pc = 50 M

Product Details

  • Pesha: 465.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.