welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.
25%

Tiger Wire Tail, e gjelbër, 68mm, 0.8mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120829150832
  • Size:68mm, 0.8mm
  • Blera:323 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Discount:25%
  • Çmimi:US$ 5.37  US$ 4.03/Shumë

Përshkrim

Përafërsisht 1 pc 3.5 m

Product Details

  • Pesha: 208.00 G
  • Ngjyrë: e gjelbër

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.