welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Vath Stainless çelikut Post, Stainless Steel, Kryq, asnjë, 8x8mm, : 1mm, 50Çiftet/Shumë, Shumë

  • No Item:120321111941
  • Size:8x8mm
  • Blera:358 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50Çiftet/Shumë
  • Çmimi:US$ 24.4 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1 MM
  • Pesha: 45.00 G
  • Formë: Kryq
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.