welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, Stainless Steel, Rondelle, asnjë, 3.20x6mm, : 4.5mm, 200PC/Qese, Qese

  • No Item:120911153257
  • Size:3.20x6mm
  • Blera:420 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Qese
  • Çmimi:US$ 29.27 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4.5 MM
  • Pesha: 40.00 G
  • Formë: Rondelle

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.