welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, Stainless Steel, Kryq, asnjë, 14x12x7mm, : 4x10mm, 10PC/Qese, Qese

  • No Item:120811172734
  • Size:14x12x7mm
  • Blera:349 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Qese
  • Çmimi:US$ 12.69 /Qese

Product Details

  • Vrima: 4X10 MM
  • Pesha: 54.00 G
  • Formë: Kryq
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.