welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Machine bizhuteri, Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, asnjë, asnjë, 18Inch, PC

  • No Item:130523203919
  • Size:18Inch
  • Në magazinë - dispozicion
  • Çmimi:US$ 358.54 /PC

Product Details

  • Pesha: 35000.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.