welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Zemër, 14x14x1.50mm, : 1.5mm, 80PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120319093302
  • Size:14x14x1.50mm
  • Blera:341 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:80PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.27 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 1.5 MM
  • Pesha: 80.00 G
  • Formë: Zemër
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.