welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, Oval, 8x11x1mm, : 2mm, 200PC/Shumë, Shumë

  • No Item:120321110234
  • Size:8x11x1mm
  • Blera:330 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:200PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 29.27 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2 MM
  • Pesha: 73.40 G
  • Formë: Oval
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.