welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, Stainless Steel, Petull e ëmbël në formë gjevreku, asnjë, 17x17x2mm, : 7mm, 50PC/Qese, Qese

  • No Item:120811171415
  • Size:17x17x2mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:50PC/Qese
  • Çmimi:US$ 18.3 /Qese

Product Details

  • Vrima: 7 MM
  • Pesha: 170.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.