welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Beads bizhuteri çelik inox, Stainless Steel, Petull e ëmbël në formë gjevreku, asnjë, 30x30x2mm, : 18mm, 20PC/Qese, Qese

  • No Item:120811170053
  • Size:30x30x2mm
  • Blera:324 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:20PC/Qese
  • Çmimi:US$ 10.74 /Qese

Product Details

  • Vrima: 18 MM
  • Pesha: 148.00 G
  • Formë: Petull e ëmbël në formë gjevreku
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.