welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Cord lëkure kapje, 35mm, 21x12x5mm, 23.2x11.7x5mm, : 10x3mm, 10Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:120911160711
  • Size:35mm, 21x12x5mm, 23.2x11.7x5mm
  • Blera:348 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Sets/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.18 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 10X3 MM
  • Pesha: 72.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.