welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Stainless Steel Cord lëkure kapje, 36.5mm, 25x12.8x8mm, 21.8x13x8mm, : 10x5mm, 10Sets/Shumë, Shumë

  • No Item:120911160210
  • Size:36.5mm, 25x12.8x8mm, 21.8x13x8mm
  • Blera:337 kohët
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10Sets/Shumë
  • Çmimi:US$ 23.18 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 10X5 MM
  • Pesha: 130.00 G

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.