welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, 316 Stainless Steel, Shape Tjera, asnjë, me zirconia kub, ngjyra origjinale, 5.20x19.50x3mm, : 2.5x6.5mm, 15PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130514185716
  • Size:5.20x19.50x3mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:15PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 36.59 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2.5X6.5 MM
  • Pesha: 12.00 G
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.