welcome Rruazat mëdhenj dhe gjetjet bizhuteri furnizues në Kinë.

Pendants Stainless Steel bizhuteri, 316 Stainless Steel, Lot, asnjë, me zirconia kub, ngjyra origjinale, 18.80x36x6.80mm, : 2.8x4.8mm, 10PC/Shumë, Shumë

  • No Item:130514184012
  • Size:18.80x36x6.80mm
  • Në magazinë - dispozicion
  • Paketimi:10PC/Shumë
  • Çmimi:US$ 39.03 /Shumë

Product Details

  • Vrima: 2.8X4.8 MM
  • Pesha: 70.00 G
  • Formë: Lot
  • Ngjyrë: ngjyra origjinale
  • Efekt:

Ju mund të dëshironi

Rreth nesh |  Kontaktoni me ne |  Term prej nesh |  Harta e Faqes |  Kujdes & Care |  Politika Discount |  Politika e Kthimit |  E Drejta e Autorit |  Si për të paguar |  Multi-gjuhësor

Milky Way bizhuteri Ltd Grupi: Gets.com | Beads.us

Copyright © 2014 Milky Way bizhuteri Ltd Të gjitha të drejtat e rezervuara.